Ekspresowy kurs prawa jazdy w Warszawie

ekspresowa nauka jazdy Pragniesz jak najszybciej nauczyć się prowadzenia pojazdów mechanicznych? Dobrze trafiłeś! W działającym w Warszawie ośrodku szkoleniowym Auto Wawa organizujemy ekspresowy kurs prawa jazdy dla wszystkich, którzy chcą zostać mistrzami kierownicy w możliwie jak najkrótszym czasie.

Cały program szkolenia realizowany jest w przeciągu zaledwie kilkunastu dni. Sam decydujesz, w jakim terminie ma się odbyć kurs, musisz jednak być przygotowany na konieczność regularnego uczęszczania na zajęcia organizowane zarówno w godzinach przedpołudniowych, jak i popołudniowych i wieczornych.

W ramach ekspresowego kursu prawa jazdy najpierw przez kilka dni uczestniczysz w zajęciach teoretycznych, a następnie odbywasz jazdy szkoleniowe pod okiem doświadczonego instruktora. Szybko, sprawnie i skutecznie – tak właśnie działamy. Dzięki nam możesz odebrać swoje wymarzone „prawko” wcześniej niż myślisz!

Zajęcia teoretyczne i praktyczne

Ekspresowy kurs na prawo jazdy – podobnie jak inne tego typu szkolenia – składa się z dwóch części:

  • teoretycznej
  • praktycznej

Szkolenie teoretyczne w większości przypadków odbywa się w formie e-learningu. A może zdałeś już z powodzeniem egzamin teoretyczny w WORD? W takiej sytuacji możesz spokojnie pominąć tą część kursu. Bezpośrednio po odbyciu szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej przystępujesz do części praktycznej.

Harmonogram planowanych jazd otrzymujesz bezpośrednio po zapisaniu się na ekspresowy kurs prawa jazdy oraz uiszczeniu opłaty. Pamiętaj, że w przyspieszonym trybie szkolenia jazdy odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, również w godzinach porannych. Musisz zatem wygospodarować odpowiednią ilość czasu na ich przeprowadzenie. W trakcie kursu poruszasz się po ulicach Warszawy. Tutaj odbywasz też egzamin z umiejętności praktycznych w zakresie kierowania pojazdami mechanicznymi.

Opłaty

Należność za ekspresowy kurs prawa jazdy opłacasz w całości przy zapisie. Możesz wybrać dowolną formę płatności (np. gotówką, kartą, przelewem). Cena uzależniona jest od wybranego rodzaju szkolenia. Wysokość wszystkich kosztów sprawdzisz w cenniku dostępnym na naszej stronie internetowej.

Oferujemy również naukę jazdy dla opornych – lekcje idealne dla osób, które potrzebują więcej czasu i pracy z profesjonalnym instruktorem. Jeśli jednak pragniesz dopracować swoje umiejętności to jazdy doszkalające będą znakomitym wyborem.

OSK Auto Wawa

ul. Łodygowa 12,
03-687 Warszawa

Telefon

+48 787 627 307