Jazdy doszkalające Warszawa

jazdy doszkalające bródno Jazdy doszkalające to oferta, którą kierujemy zarówno do kandydatów na kierowców, jak i osób, które kurs prawa jazdy i egzamin państwowy mają już za sobą. Ich głównym celem jest podniesienie kompetencji kierowcy niezależnie od tego, czy dopiero przygotowuje się do egzaminu czy też posiada już uprawnienia do uczestniczenia w ruchu drogowym. Ofertę jazd doszkalających kierujemy także do osób, które z różnych względów muszą ponownie podejść do egzaminu. Tacy kierowcy bardzo często są pewni swego, bo nie mają świadomości, że ich technika prowadzenia pojazdu wymaga poprawy. Złe nawyki „starych kierowców” bardzo często przyczyniają się do niepomyślnego wyniku egzaminu, w szczególności jeśli do jego zdania zmuszony jest kierowca z wieloletnim doświadczaniem za kierownicą.

Kiedy i dlaczego zapisać się na jazdy doszkalające kat. B i A?

Egzamin na prawo jazdy zbliża się wielkimi krokami, a mimo wyjeżdżonych podstawowych godzin nie czujesz się pewnie „za kółkiem”? Masz świadomość braków w technice, robisz błędy na drodze, które mogą skutkować oblaniem egzaminu? A może masz wieloletnią przerwę w prowadzeniu auta i czujesz, że potrzebne Ci jazdy doszkalające? Kat. A i kat. B to tylko niektóre z kategorii, które obsługujemy w naszej szkole. Pracujący to instruktorzy są gotowi do wsparcia Cię wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz.  

Oferujemy:

  • jazdy doszkalające kat. A
  • jazdy doszkalające kat. B.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Chcesz zarezerwować sobie miejsce na kursie doszkalającym? Nie czekaj, umów się z nami już dziś!

 

Co obejmują jazdy doszkalające?

Oferta jazd doszkalających jest bardzo elastyczna. Instruktor każdorazowo dopasowuje program jazd do bieżących umiejętności oraz potrzeb kursanta. Kandydatom na kierowców proponujemy jazdy doszkalające skupiające się na ich słabych stronach, a także jazdy realizowane w obrębie danych ośrodków egzaminacyjnych. Osobom, które posiadają prawo jazdy, ale nie czują się na siłach do samodzielnego kierowania pojazdem proponujemy szkolenia ogólne, które po kilku pierwszych jazdach dostosowujemy do predyspozycji kursanta tak, aby pierwsza samodzielna jazda po mieście była przyjemna i bezpieczna. Kierowcom, którzy z różnych względów zostali zmuszeni do ponownego zdania egzaminu proponujemy jazdy ze szczególnym uwzględnieniem techniki prowadzenia pojazdu. Nasi instruktorzy zwracają szczególną uwagę na nawyki kierowcy, które mogą okazać się przeszkodą w pomyślnym zdaniu egzaminu.

Jazdy doszkalające – Bródno, Targówek i okolica

Kandydatów na kierowców oraz kierowców zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji i zdobyciem nowych doświadczeń za kierownicą zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów doszkalających. Współpracujemy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi instruktorami jazdy, którzy zwracają szczególną uwagę na technikę prowadzenia samochodu i podpowiadają, jak zorganizować się za kierownicą, żeby sprawnie i bezpiecznie dotrzeć do celu.

Jazdy doszkalające realizujemy na terenie Warszawy, w szczególności dzielnicy Targówek i okolic osiedla mieszkaniowego Bródno. Istnieje możliwość umówienia się na jazdy doszkalające w obrębie danego ośrodka egzaminacyjnego, w którym kandydat na kierowcę planuje przystąpić do egzaminu na prawo jazdy. Realizowane w takiej formie jazdy doszkalające dają możliwość zapoznania się z drogami, na których standardowo dobywa się jazda egzaminacyjna i przygotowania się na ewentualne niespodzianki.

OSK Auto Wawa

ul. Łodygowa 12,
03-687 Warszawa

Telefon

+48 787 627 307