Nauka jazdy Ząbki

SZKOŁA JAZDY AUTOWAWA

nauka jazdy ząbki DZIĘKI NAM ZAWSZE BEZPIECZNIE DOJEDZIESZ DO CELU

Szkoła jazdy AutoWawa powstała w wyniku ogromnej pasji do motoryzacji i chęci dzielenia się nią z innymi. Specjalizujemy się w realizowaniu kursów prawa jazdy kategorii B. Mimo swojej niedługiej obecności na rynku usług szkoleniowych, poszczycić się możemy obszernym gronem zadowolonych kursantów i wyszkolonych kierowców. Wśród grupy tych pierwszych znajdują się również ci, którzy podnieśli swoje umiejętności i bezpieczeństwo prowadzenia, dzięki prowadzonym przez nas jazdom doszkalającym.

Co oferujemy? 

  • kurs prawa jazdy kat. B, składający się z części teoretycznej i praktycznej,
  • jazdy doszkalające:
    • przed egzaminem,
    • dla osób, które posiadają prawo jazdy, lecz długo nie wsiadały za kierownicę lub z innych powodów czują strach przed prowadzeniem samochodu,
    • dla kierowców, którym odebrano uprawnienia i muszą ponownie zdać egzamin.

NAUKA JAZDY W AUTOWAWA – DLACZEGO WARTO?

Nauka jazdy w naszym ośrodku jest skuteczna i przyjemna. W swojej kadrze mamy młodych, a zarazem doświadczonych instruktorów, którzy przekazują swoją wiedzę z najwyższą starannością i pełnym zaangażowaniem. Dysponujemy bogatą flotą nowoczesnych pojazdów w pełni przystosowanych do odbywania części praktycznej kursu prawa jazdy.

Zarówno podczas realizowania kursu na prawo jazdy, jak i również jazd doszkalających, zapewniamy naszym kursantom indywidualne podejście, elastyczność, otwartość i wyrozumiałość. W takiej atmosferze znacznie łatwiej jest uwierzyć w swoje możliwości, a tym samym efektywniej nabywać nowe umiejętności i kształtować prawidłowe nawyki jazdy. Dzięki temu zdanie egzaminu państwowego jest czystą formalnością.

KURS NA PRAWO JAZDY – ZĄBKI I OKOLICE

Szukasz profesjonalnej szkoły jazdy, w której doświadczona kadra instruktorów pomoże Ci uzyskać wymarzone prawko? Chcesz odbyć kurs na prawo jazdy w przyjaznej atmosferze? Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoWawa będzie doskonałym wyborem!

Jak zapisać się na kurs prawa jazdy w naszej szkole jazdy? Jeśli jesteś zdecydowana/y zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 787 627 307. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości również pozostajemy do dyspozycji.

Siedziba naszej szkoły jazdy mieści się na warszawskim Targówku. Tutaj odbywają się zajęcia teoretyczne oraz pierwsze nauki jazdy w praktyce. Z uwagi na dogodną lokalizację, do zapisów na kurs prawa jazdy zapraszamy również mieszkańców miasta Ząbki i pobliskich okolic.

OSK Auto Wawa

ul. Łodygowa 12,
03-687 Warszawa

Telefon

+48 787 627 307