Szkoła jazdy Marki

prawo jazdy marki

AUTOWAWA – TWOJA PROFESJONALNA SZKOŁA JAZDY

Szkoła jazdy AutoWawa to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców, który powstał w wyniku pasji do motoryzacji i chęci dzielenia się nią z innymi. Mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku, możemy poszczycić się obszernym gronem zadowolonych kursantów i wyszkolonych kierowców. Specjalizujemy się w organizowaniu i realizowaniu kursów prawa jazdy kategorii B uprawniającego do poruszania się samochodami osobowymi. Co dokładnie oferujemy?
  • kurs prawa jazdy kat. B, składający się z części teoretycznej i praktycznej,
  • jazdy doszkalające:
    • przed egzaminem państwowym,
    • dla osób, które posiadają prawo jazdy, lecz długo nie wsiadały za kierownicę i z tego lub innych powodów czują obawy przed prowadzeniem samochodu,
    • dla kierowców, którym odebrano dotychczasowe uprawnienia i muszą ponownie zdać egzamin.
Kurs prawa jazdy w naszym ośrodku może odbyć się w ramach pakietu standardowego, rozszerzonego lub ekspresowego. W cenie kursanci otrzymują wszelkie niezbędne materiały do nauki, podręcznik oraz bazę pytań z najnowszymi aktualnymi pytaniami egzaminacyjnymi.

NAUKA JAZDY W AUTOWAWA – DLACZEGO WARTO?

Nauka jazdy w szkole jazdy AutoWawa jest skuteczna i przyjemna. W naszej kadrze mamy młodych, a jednocześnie doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych instruktorów, którzy przekazują swoją wiedzę z najwyższą starannością. Dysponujemy obszerną flotą nowoczesnych pojazdów w pełni dostosowanych do przeprowadzania bezpiecznych zajęć praktycznych z zakresu prawo jazdy. Podczas kursu i jazd doszkalających zapewniamy naszym kursantom indywidualne podejście uwzględniające wszelkie predyspozycje. Instruktorzy wykazują się pełnym zaangażowaniem, otwartością i zrozumieniem. Nauka jazdy w takiej atmosferze sprzyja uzyskaniu większej pewności siebie. Dzięki temu kursanci efektywniej nabywają nowe umiejętności i kształtują prawidłowe nawyki jazdy.

KURS NA PRAWO JAZDY – MARKI I OKOLICE

Jeśli szukasz profesjonalnej szkoły jazdy, która pomoże Ci uzyskać wymarzone prawo jazdy w bezstresowej atmosferze, w otoczeniu doświadczonej kadry – zapraszamy do współpracy! Siedziba ośrodka AutoWawa mieści się na warszawskim Targówku. Tutaj odbywają się zajęcia teoretyczne oraz pierwsze zajęcia praktyczne. Z uwagi na dogodną lokalizację szkoły jazdy, do zapisów na kurs prawa jazdy zapraszamy również mieszkańców miasta Marki i pobliskich okolic.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Jeśli jesteś zdecydowana/y na naukę jazdy w AutoWawa, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 787 627 307. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości również pozostajemy do dyspozycji.

OSK Auto Wawa

ul. Łodygowa 12,
03-687 Warszawa

Telefon

+48 787 627 307