Kurs prawa jazdy – Zielonka

Wiemy, że dla przyszłego kierowcy, kurs prawa jazdy to wyczekiwany moment. W naszej szkole jazdy posiadamy wykwalifikowaną kadrę pasjonatów, która wprowadzi Cię w świat kierowców. Z nami nauczysz się prawidłowych zachowań podczas jazdy samochodem, wyszkolisz swoją technikę. Dołożymy wszelkich starań, abyś po ukończeniu naszego kursu dołączył do grona samodzielnych kierowców, którzy na co dzień prawidłowo poruszają się po drodze. Szkolimy nie po to, abyś jedynie zdał egzamin państwowy, ale po to, abyś czuł się pewnie prowadząc samochód. Dokument, to jedynie miły dodatek, który wtedy z pewnością zdobędziesz.

Nasi instruktorzy są elastyczni i podchodzą do swojej pracy z niezwykłą starannością. Dbamy o to, aby do każdego kursanta podejść indywidualnie. Wierzymy, że nasza praca się opłaci, a kursanci staną się dumnymi kierowcami. Potwierdzają to także liczne pozytywne opinie o naszej szkole jazdy. To jest coś, co nas napędza do działania.

W naszej szkole jazdy, oferujemy możliwość odbycia kompleksowego kursu na prawo jazdy kategorii B, który składa się z części teoretycznej i praktycznej. Podczas 30 godzin teorii, nauczysz się zasad ruchu drogowego, poznasz różne sytuacje,które mogą spotkać Cię na drodze, a także przejdziesz podstawowy kurs udzielania pierwszej pomocy. Po ukończeniu szkolenia, będziesz mieć możliwość odbycia 30 godzin jazdy, w specjalnie przystosowanym do tego samochodzie z wybranym instruktorem.

Wiemy, że w dzisiejszych zabieganych czasach, każdy posiada liczne zobowiązania, a konieczność upchnięcia w grafiku dodatkowych 60 godzin, brzmi nierealnie. Dlatego staramy się możliwie jak najbardziej elastycznie podchodzić do każdego kursanta. Udostępniamy możliwość odbycia skondensowanego szkolenia teoretycznego w weekendy. Godziny jazd także jesteśmy w stanie dopasować do Ciebie. Nasi instruktorzy dostępni są w szczególnych przypadkach nawet między godziną 6 a 22. Wierzymy, że wspólnie dostosujemy plan tak, abyś ukończył szkolenie w miarę szybko, a jednocześnie dopasował je do swoich możliwości.

Szkoła jazdy – Zielonka

W naszej szkole jazdy oferujemy także szkolenia uzupełniające dla kierowców, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia lub chcą przypomnieć sobie, jak prowadzić pojazd pod bezpiecznym okiem instruktora. Zapewniamy indywidualne i pełne empatii podejście do kursanta. Niezależnie od tego, co było powodem Twojej przerwy od prowadzenia samochodu, z nami powrócisz na drogę.

Do naszej szkoły jazdy zapraszamy osoby nie tylko z warszawskiego Targówka, ale także mieszkańców Zielonki i okolic. Dojazd do nas jest komfortowy, a możliwość nauki od najlepszych, to nasza największa zaleta.

OSK Auto Wawa

ul. Łodygowa 12,
03-687 Warszawa

Telefon

+48 787 627 307