kurs prawo jazdy motocykl

Kurs prawo jazdy Kat. A - Motocykl

Przed zapisem na kurs należy wyrobić sobie tzw. PKK- Profil Kandydata Kierowcy. Będziesz potrzebować fotografii 35×45 mm oraz zaświadczenia od lekarza o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem. Następnie musisz udać się do najbliższego Wydziału Komunikacji w Urzędzie Dzielnicy gdzie bezpłatnie otrzymasz numer PKK.

Bardzo dużo zależy od Twojej dyspozycyjności. My dokładamy wszelkich starań, aby twoje jazdy odbywały się jak najczęściej. Czas trwania kursu to 1-3 miesięcy. 

Chcesz zdać egzamin na prawo jazdy na motocykl? Przygotuj się z nami

Marzysz o tym, by przemierzać ulice Warszawy na swoim motocyklu, unikając w ten sposób dużych wydatków na paliwo i korków? Chcesz dołączyć do elitarnego grona miłośników dwóch kółek i cieszyć się wolnością, jaką daje jazda na własnej maszynie? Najpierw zapisz się na nasze kursy prawa jazdy na motor, a my pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie!

Dlaczego warto z nami zdobyć prawo jazdy na motocykl?

Nasza firma znajduje się w dobrze skomunikowanej części Warszawy, a nasi kursanci uczą się głównie na ulicach Targówka, Bródna oraz Zacisza. Dzięki takiemu położeniu jesteśmy dostępni dla szerokiej grupy kursantów – także spoza miasta. Mamy bogate doświadczenie w nauczaniu, a nasze kursy na prawo jazdy kat A cieszą się niezmiennie wysokim poziomem zadowolenia wśród uczniów. Zapewne ma na to wpływ wysoki współczynnik zdawalności – gdy trafisz pod skrzydła naszego instruktora jest bardzo prawdopodobne, że zdasz egzamin na prawo jazdy na motor nawet za pierwszym razem!

Zdaj egzamin, zyskaj prawo jazdy na motor w Warszawie

Zapraszamy na kompleksowe szkolenie na prawo jazdy na motocykl. Mogą u nas uczyć się wszyscy, którzy szukają profesjonalnej szkoły, w której panuje przyjazna, niestresująca atmosfera. Bez względu na to, czy jesteś mieszkańcem Targówka, Bródna czy Zacisza – nasze kursy są dla Ciebie idealne, zarówno pod względem dostępności instruktorów, jak i poziomu świadczonych usług. Bez względu na to, czy po zdaniu prawa jazdy na motocykl będziesz poruszał się po Warszawie, czy wyruszysz w Polskę – my Cię do tego przygotujemy.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne z doświadczonymi instruktorami

Kursy prawa jazdy kat. A Warszawa łączą w sobie zajęcia teoretyczne z praktycznymi jazdami na motocyklu. Wiedza zdobyta podczas tych spotkań pozwoli Ci na pewne i świadome poruszanie się po drogach, natomiast praktyczne lekcje jazdy dadzą Ci pewność siebie za kierownicą. Zyskasz to, co najważniejsze – wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego i umiejętność zastosowania jej w praktyce. 

Współpracujemy z certyfikowanymi instruktorami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jazdy na motocyklu. Dzięki temu klienci uczęszczający na kurs prawa jazdy na motor mogą być pewni, że ich szkolenie przebiegnie zgodnie z najlepszymi standardami. 

Dlaczego my? Wysoka zdawalność, atrakcyjne ceny kursów prawa jazdy kat. A

Obawiasz się wysokich cen kursów prawa jazdy kat. A? A może tego, że dużo zainwestujesz, a nie zdasz egzaminu? Tego nie możemy Ci zagwarantować, ale patrząc na statystyki zdawalności naszych kursantów przyznajemy, że są one wyjątkowo dobre. Wierzymy, że dołączysz do tych, którzy mogą już pochwalić się posiadaniem prawa jazdy na motor.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zdać prawo jazdy kat. A

Nie czekaj i zapisz się na kurs prawa jazdy na motocykl w Warszawie. Dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy już dzięki nam cieszą się wolnością jazdy na ścigaczach, chopperach, motocyklach turystycznych czy enduro. Nasze kursy to gwarancja jakości i profesjonalizmu, czyli prosta droga do spełnienia swoich marzeń.

Skorzystaj z naszej szkoły jazdy w Warszawie – OSK AUTOWAWA.

OSK Auto Wawa

ul. Łodygowa 12,
03-687 Warszawa

Telefon

+48 787 627 307